Bez kategorii

DESKA ELASTYCZNA NA ELEWACJE I ŚCIANY WEWNĘTRZNE

Deska elewacyjna elastyczna na elewacje i ściany wewnętrzne

Deska elewacyjna elastyczna jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy potrzebują bezpiecznego i trwałego materiału do wykończenia, izolacji ścian elewacyjnych. Deski te są wykonane z lekkiej masy elastycznej zbrojone siatka, co czyni je bardzo trwałymi i odpornymi na uszkodzenia mechaniczne. Szerokość desek jest różna od 15 cm do 23,5 cm, a ich grubość to 3 mm. Dzięki temu mogą one być użyte również wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych oraz budynkami użyteczności publicznej.

Kolejną cechą desek elastycznych to fakt, że są one odporne nawet na dużą wilgotność otoczenia czy ewentualne skutki wysokich temperatur. Zaleta ta sprawdza się, gdy chcemy użytkować je np: w łazienkach czy basenach. Ten rodzai deski posiada także dość proste instrukcje montażowe, dzięki czemu samodzielnie możemy ja klecić na elewacje i ściany wewnętrzne. Bez problemu dopasujemy deskę do elementów na elewacji takich jak okien, drzwi czy obróbki blacharskiej, gdyż deka występuje w 28 najmodniejszych kolorach.

Również dopasujemy ją do wewnątrz ze względu na tak dużą kolorystykę, szerokość czy różnorodność słoi. Najważniejszą cecha deski elastycznej jest jej łatwe utrzymanie bez uciążliwej systematycznej konserwacji, gdyż ja robimy raz na długi czas wedle badań wyszło 12 lat na starzenie bez żadnej ingerencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *