Bez kategorii

BETON ARCHITEKTONICZNY DEKORACYJNY DO KUCHNI, SALONU …

Beton architektoniczny elastyczny

Beton architektoniczny dekoracyjny do kuchni, łazienki, salonu, biura…

Kiedy odnawiasz lub wykańczasz swoją kuchnię, łazienkę, salon czy biuro  znalezienie unikalnego wykończenia ściennego, które przetrwa próbę czasu i będzie na długi czas zdobić ściany, jest często najtrudniejsze. Nie chcesz zobowiązywać się do rygorystycznej rutyny czyszczenia, która towarzyszy wielu materiałom, ale chcesz bardziej profesjonalnego, efektownego wykończenia niż standardowa farba.

Właśnie tam odnajdą się panele elastyczne imitujące beton architektoniczny nadają wnętrza loftowego, surowego stylu a przy tym są łatwe w utrzymaniu czystości.

Zaprojektowane z funkcją łatwego i szybkiego montażu, który wymaga po prostu nałożeniu kleju pacą 3 mm i przyklejenie panelu na ścianę, nie musisz spędzać zbyt wiele czasu na uzyskiwaniu pożądanego efektu wykończenia. Montaż jest czysty bez użycia specjalistycznego sprzętu w postaci elektronarzędzi.

Dodatkowo, ponieważ powierzchnia paneli elastycznych jest impregnowana po 4 dniach od przyklejenia, ułatwia to późniejsze użytkowanie i zadba o czystość paneli.

Dzięki szerokiej gamie kolorów 6 dostępnych, tekstur  paneli imitujących beton będą do złudzenia przypominać beton architektoniczny i wpasują się w dane kolorystyki i tematykę wnętrza.

Nie możesz się zdecydować na dany kolor betonu? Skorzystaj z naszej oferty na próbki i zamów kolory, jakie Cię interesują.

beton architektoniczny elastyczny probki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *