Bez kategorii

IMITACJE DREWNA NA ELEWACJE

Imitacja drewna na elewacji dekorlux

Elewacja z drewna prezentuje się stylowo oraz znacznie upiększa wygląd domów jednorodzinnych i budynków deweloperskich, komercyjnych. Taka elewacja przyciąga wzrok i atrakcyjnie wyróżnia się na tle tradycyjnie otynkowanych ścian. Często do dekoracji elewacji  wykorzystuje się naturalne drewno, które jest pięknym i wdzięcznym materiałem, jednak dosyć drogim problematycznym w montażu oraz trudnym w utrzymaniu wymaga stałej konserwacji. Słabymi stronami naturalnego drewna jest: łatwopalność oraz mała odporność na wilgoć i promienie słoneczne, oraz algi i grzyby, insekty, przez co bez konserwacji niszczeje i próchnieje.

Więc warto pomyśleć o produkcie trwałym, który nie wymaga okresowej konserwacji,  a do złudzenia przypomina drewno naturalne, jakim jest imitacja drewna na elewacje. 100 % odwzorowuje naturalne drewno, a jednocześnie nie potrzebują żadnych uciążliwych okresowych konserwacji,  zabiegów pielęgnacyjnych, są znacznie trwalsze i zachowują piękny wygląd niezależnie od pogody. Wykończenie elewacji przy ich użyciu jest prostsze i zajmuje mniej czasu. Mamy dostępną dużą gamę kolorystyczną, bo aż 28 kolorów

Imitacja drewna na elewacje może  być montowana do każdego typu ścian i doskonale nadają się do zdobienia fasady budynków na całej powierzchni lub wybranym fragmencie elewacji. Duży wybór kolorów imitacji drewna  umożliwia dopasowanie odpowiedniego do każdej stylizacji, stolarki okiennej i drzwiowej oraz blacharki. Najbardziej popularnym i uniwersalnym kolorem jest złoty dąb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *