Bez kategorii

LAMELE DEKORACYJNE – ŚCIANY, SUFITY, ŚCIANKI DZIAŁOWE

Lamele dekoracyjne

Lamele ścienne dekoracyjne to popularna i wszechstronna dekoracja ścienna, dzięki której można stworzyć niepowtarzalny wygląd w każdym pomieszczeniu oraz ścianki działowe.

Są dostępne w różnych rozwiązaniach i kolorach, dzięki czemu idealnie nadają się do każdego stylu domu lub biura oraz spełniają różne funkcje dekoracyjne, oraz użyteczne. Lamele ścienne dekoracyjne można wykorzystać do nadania ścianom faktury, koloru i wzoru bez przytłaczania przestrzeni zbytnim bodźcem wizualnym.

Do dekoracji ścian i sufitów najlepiej wykorzystasz taki produkt jak lamele na czarnej płycie

Dodatkowo stanowią interesujący punkt centralny, jednocześnie pozwalając innym elementom, takim jak meble lub dzieła sztuki, wyróżnić się samodzielnie.

Z powodzeniem również z lameli stworzysz ścianki odgradzające czy działowe w swoich pomieszczeniach a najlepiej sprawdzą się w tym lamele ażurowe oklejane z każdej strony.

Uniwersalność lameli dekoracyjnych sprawia, że jest to dobre rozwiązanie dla właścicieli obiektów, którzy chcą czegoś innego niż tradycyjna tapeta, ale nie mają czasu ani pieniędzy na droższe opcje, takie jak kafelki czy fototapety. Cienkie listwy są dostępne w wykończeniach z Mdf oklejone w kolorze naturalnego drewna, które nadają pomieszczeniom organiczny charakter; wersje jasnego drewna oferują, że małe przestrzenie wydają się większe; wersje teksturowane dodają wymiarowości

Montaż lameli dekoracyjnych jest stosunkowo prosty, zwłaszcza jeśli masz już podstawowe umiejętności majsterkowania – wystarczy trochę kleju (w zależności od rodzaju lameli) oraz gwoździe/wkręty/zszywki w zależności od tego, jaką funkcjonalność będziecie robić z lameli czy to dekoracja ścienna, sufitowa czy też ścianka działowa. Za pomocą tych kilku narzędzi każdy może przekształcić swoje ściany w coś naprawdę wyjątkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *