Lazura do deski elewacyjnej elastycznej – imitacja drewna

ARTYKUŁ: Lazura do imitacji drewna
W magazynie

120.00 

Cena podana za 1l lazury do deski elastycznej na elewacje imitacja drewna

W magazynie
Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Did you like this product? Add to favorites now and follow the product.

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych
Niska Cena

Najwyższa Jakość

Dostępność

Duża Kolekcja

Szybka Wysyłka

Wysyłka od 2-5 dni

Reklamacje

14 dni na zwrot

Opis

Lazura do deski elewacyjnej elastycznej – imitacja drewna

Oferta dotyczy 1l lazury do deski elewacyjnej elastycznej – imitacji drewna

Wydajność 1l to pomalowanie 8 m2 imitacji drewna
Lazurę akrylową  stosuje się do malowania/wybarwiania deski elewacyjnej elastycznej – imitacji drewna. Lazura zawiera w standardzie system UV Protect, przez co chroni powierzchnię wyrobu przed działaniem promieni słonecznych UV i znacznie wydłuża czas żywotności imitacji drewna. Lazur jest dostępny w 28 najmodniejszych kompozycjach kolorystycznych o satynowym połysku.

Do właściwych prac malarskich można przystąpić po odpowiednim przygotowaniu podłoża oraz całkowitym wyschnięciu kleju, na które były klejone panele imitujące drewno. Lazur nakładać pędzlem. Bezpośrednio przed nałożeniem farbę wymieszać. Malować we wzdłuż „słojów” okładziny. Ze względu na sposób wykonania warstwy dekoracyjnej oraz metody jej rozprowadzenia istnieje możliwość wystąpienia różnic kolorystycznych w porównaniu ze wzornikiem. W celu uzyskania pożądanej kolorystyki przed ostateczna aplikacją Producent zaleca wykonanie malowania próbnego.

Prace na ścianie tworzącej jedną płaszczyznę prowadzić w sposób ciągły, bez przerw wykorzystując metodę „mokre na mokre” używając materiału z jednej partii produkcyjnej. Ewentualne poprawki wykonywać na całej powierzchni elementu. Temperatura otoczenia podczas malowania i wysychania farby powinna wynosić od +5°C do +25°C. Optymalna temperatura podczas nanoszenia to +20°C. Malowane powierzchnie należy osłaniać przed zbytnim nasłonecznieniem, deszczem, wiatrem aż do momentu całkowitego wyschnięcia. Zmienne warunki atmosferyczne panujące w trakcie aplikacji mogą być przyczyną różnic w odcieniu farby.

Powierzchnie narażone na zanieczyszczenie farbą zabezpieczyć, a w przypadku zabrudzenia zmyć przed zaschnięciem. Bezpośrednio po pracy narzędzia umyć wodą. Informacje zawarte w instrukcji mają na celu zapewnienie optymalnego wykorzystania produktu, jednak nie są podstawą do odpowiedzialności prawnej Producenta, gdyż warunki wykonawstwa pozostają poza jego kontrolą. W przypadku połączenia z wyrobami innych producentów nie ponosimy żadnej odpowiedzialności  za uzyskany efekt finalny.

Katalog kolorów:

(w zamówieniu prosimy podawać nr koloru lub nazwę)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.