Imitacja drewna deska betonowa na taras i chodniki 0
Imitacja drewna deska betonowa na taras i chodniki

Deska betonowa tarasowa, chodnikowa jest to materiał budowlany, który może być używany do wykonania tarasu lub innych powierzchni zewnętrznych przeznaczonych do ruchu pieszego. Jest ona wytwarzana z mieszaniny cementu białego i piasku z uszlachetniaczami, co czyni ją trwałym i odpornym na warunki atmosferyczne produktem.

czytaj całość »
Deska dekoracyjna do wewnątrz 0
Deska dekoracyjna do wewnątrz

Imitacja drewna to popularny trend w aranżacji wnętrz, zwłaszcza kuchni i łazienek również można ją śmiało zastosować na elewacji i ścianach, płotach zewnętrznych. To imitacja drewna, dzięki której można stworzyć ciepłą, przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

czytaj całość »
Lamele dekoracyjne - ściany, sufity , ścianki działowe 0
Lamele dekoracyjne - ściany, sufity , ścianki działowe

Lamele ścienne dekoracyjne to popularna i wszechstronna dekoracja ścienna, dzięki której można stworzyć niepowtarzalny wygląd w każdym pomieszczeniu oraz ścianki działowe.

Są dostępne w różnych rozwiązaniach i kolorach, dzięki czemu idealnie nadają się do każdego stylu domu lub biura oraz spełniają różne funkcje dekoracyjne, oraz użyteczne. Lamele ścienne dekoracyjne można wykorzystać do nadania ścianom faktury, koloru i wzoru bez przytłaczania przestrzeni zbytnim bodźcem wizualnym.

czytaj całość »
Kamień naturalny, dekoracyjny w formie lekkich cienkich paneli ściennych - Fornir kamienny 0
Kamień naturalny, dekoracyjny w formie lekkich cienkich paneli ściennych - Fornir kamienny

 Kamień dekoracyjny, ozdobny Fornir kamienny to rewolucyjny produkt, który pozwala na aranżację kamiennej powierzchni za niższą cenę niż tradycyjne ciężkie płytki z kamienia naturalnego. Również dzięki swojej lekkości, fornir skalny pozwala na wykorzystanie go wszędzie tam, gdzie okładzina kamienna byłaby zbyt ciężka i obciążała ściany przez czo wyklucza się montaż tradycyjnych płyt kamiennych.

czytaj całość »
Betonowa deska tarasowa 0
Betonowa deska tarasowa

Betonowa deska na taras wykonane z wysokiej jakości białego cementu imitujące stare drewno.
Do ich stworzenia posłużyły nam modele starych desek z XIX wieku, dzięki temu po ułożeniu tworzą niezwykły efekt w ogrodzie czy na tarasie, a przy tym zapewniają długotrwałe użytkowanie.

czytaj całość »
Jakie drewno na elewacje domu, budynku? 0
Jakie drewno na elewacje domu

Deska na elewacje Dekolrux - to materiał, który w 100% odwzorowuje naturalne drewno ukazując jego piękno słoi oraz sęków w technologii 3D przez co podnoszą wartości estetyczne oraz dekoracyjne każdej elewacji bądź wnętrza

czytaj całość »
Imitacja drewna na elewacje 0
Imitacja drewna na elewacje

Deska elewacyjna elastyczna Imitacja drewna Dekorlux to najlepsze rozwiązanie na elewację, nada Twojemu budynkowi naturalny i trwały efekt drewna.

Bezobsługowe rozwiązanie imitacja drewna, która nie wymaga żadnych uciążliwych konserwacji, łatwy montaż, efekt naturalnego drewna, dostępne 28 kolorów, producent.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl