Jak zrobić deski na ścianie? - Panele ścienne imitacja drewna 0
Jak zrobić deski na ścianie? - Panele ścienne imitacja drewna

Jak zrobić deski na ścianie? - Panele ścienne imitacja drewna

Częstym dylematem przy remontach lub budowie jest sposób wykończenia ścian czy tylko standardowa farba a może coś więcej jakiś efekt, który będzie wyróżniał ścianę na tle innych? Dobrym pomysłem jest drewno, które wraca do łask, ale nie w postaci zwykłej boazerii a desek loftowych, retro postarzanych, które pokazują piękno słoi sęków. 

 

Niestety często jest problemem uzyskać takie deski i je odpowiednio zamontować, aby wyglądało to wszystko estetycznie.

 Na pomoc przyjdą panele ścienne imitacja drewna, które są w postaci elastycznej okładzinie występującej w dwóch wariantach wymiarowych 15 cm szerokości x 220 cm długości oraz 23,5 cm szerokości x 198 cm długości.

 

 Panele są łatwe w montażu, montuje się je na kleju dostarczonym wraz z panelami, a następnie maluje na wybrany kolor spośród 28 dostępnych od bieli po naturalne kolory drewna, a nawet grafity. Dzięki tak dużej gamie kolorów dopasujemy je do tematyki danego wnętrza. Z paneli możemy tworzyć różne motywy i dekoracje możemy zrobić całą ścianie w efekcie drewna, albo jej część czy stworzyć imitacje belek, muru pruskiego. Imitacje drewna możemy również wykorzystać do oklejenia mebli czy też drzwi lub innych elementów, aby nadać im efekt pięknego drewna.

 

Montaż imitacji drewna jest bardzo prosty, kleimy ją na kleju, który dostajemy z deskami, a docinamy nożykiem introligatorskim poniżej film przedstawia ich prawidłowy montaż.

  👉 Zobacz pełną ofertę imitacji drewna i sprawdź ich możliwości

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl