Współpraca

Jako producent sprzedaż prowadzimy w modelu B2C, czyli z klientem indywidualnym (detalicznym) i tak jest przygotowany sklep, na którym Jesteś, ale również prowadzimy sprzedaż w modelu B2B, czyli sprzedaż klientowi biznesowemu (hurt), gdzie prosimy zapytania składać mailowo lub kontakt telefoniczny wtedy przygotujemy ofertę sprecyzowaną dla danego biznesu i potrzeb.

Zapraszamy do współpracy - chęci zakupu naszych produktów w ilościach hurtowych, czyli minimum 100 m2, deweloperów, chęci dalszej odsprzedaży naszych produktów, projektantów, wykonawców firm remontowo budowlanych itp. dla każdego przygotujemy indywidualną ofertę, która spełni oczekiwania partnera. Jesteśmy ludźmi i z nami da się rozmawiać.

Przez wiele lat obecności na rynku wypracowaliśmy podejście, które łączy doświadczenie, wysoką jakość produktu, innowacyjność oraz profesjonalizm. Podstawą jest dla nas szacunek dla każdego klienta oraz współpraca we wzajemnym szacunku.

Zapraszamy do wysyłania zapytań drogą mailowa lub bezpośredni kontakt w celu przygotowania oferty na nasze produkty lub zapytaniem szczegółów produktowych logistycznych itp.

Kontakt z nami:

kontakt@dekorlux.pl

+48 660 166 871

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl