Beton architektoniczny elastyczny/ panel rdza zestaw 7 próbek

ARTYKUŁ: Beton elastyczny architektoniczny zestaw próbek
W magazynie

14.00 

Cena za zestaw 7 próbek beton elastyczny i panel rdza

W magazynie
Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Did you like this product? Add to favorites now and follow the product.

Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych
Niska Cena

Najwyższa Jakość

Dostępność

Duża Kolekcja

Szybka Wysyłka

Wysyłka od 2-5 dni

Reklamacje

14 dni na zwrot

Opis

Beton architektoniczny elastyczny/ panel rdza dekoracyjny próbki

Ta oferta dotyczy zestawu próbek betonu architektonicznego elastycznego we wszystkich kolorach oraz panel rdza 7 sztuk.

Beton architektoniczny elastyczny na elewację cechuję go łatwość oraz lekkość,  wszechstronność montażu dając wyjątkowe i trwałe efekty wizualne budynków.

Beton architektoniczny elastyczny to produkt, który pozwala na uzyskanie oryginalnych i nowoczesnych efektów w aranżacji wnętrz i elewacji budynków. Jest to specjalny rodzaj panelu ściennego, który charakteryzuje się dużą elastycznością, dzięki czemu może być stosowany na różnych rodzajach powierzchni mineralnych.

Beton architektoniczny elastyczny posiada wiele zalet, w tym odporność na ścieranie, na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie wilgoci i promieniowania UV. Jest łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu, a także bardzo trwały.

W zależności od potrzeb beton architektoniczny elastyczny może być stosowany do dekoracji, a także jako okładzina elewacyjna. Dzięki swojej elastyczności beton ten pozwala na uzyskanie różnych faktur i kształtów, co umożliwia stworzenie unikalnych projektów.

Beton architektoniczny elastyczny jest łatwy w aplikacji i może być nakładany na różnych rodzajach powierzchni, takich jak beton, tynk, płytki ceramiczne, a nawet drewno. Może być również stosowany na zewnątrz budynków, ponieważ jest odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Produkt ten jest przyjazny dla środowiska, ponieważ wykonany jest z naturalnych składników, a także nie generuje nadmiernych ilości odpadów. Beton architektoniczny elastyczny to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnych i trwałych materiałów do aranżacji wnętrz i elewacji budynków.

W okresie zimowym próbki w małych formach oraz transportowane przez kurier w niskich temperaturach zaraz po otworzeniu nie będą tak elastyczne dopiero po 48 h w temperaturze pokojowej nabiorą pełnej wartości.

Ze względu na charakter produktu dopuszczalne są nieznaczne różnice grubości paneli, które przy tzw. montażu bezfugowym mogą być widoczne. Stosowane w procesie produkcji naturalnej i barwione kruszywa mogą powodować niewielkie różnice kolorystyczne pomiędzy panelami, zalecane jest więc kontrolowanie barw i dobieranie optymalne paneli.

Zapraszamy do współpracy hurtownie materiałów budowlanych oraz wykonawców, monterów i projektantów, architektów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.